Einböck - AEROSTAR ťahaná verzia

Einböck - AEROSTAR ťahaná verzia Zväčšiť

Popis produktu

    Pre veľké poľnohospodárske podniky dodávame brány AEROSTAR 18 - 24 m v ťahanej verzii. Tento stroj odporúčame používať prevažne na rovných poliach. Podvozok, ktorý je pripojený k spodným ramenám traktora je nesený na dvoch kolesách.

Einböck

Kontaktujte nás

Viac informácii

   Pre veľké poľnohospodárske podniky dodávame brány AEROSTAR 18 - 24 m v ťahanej verzii. Tento stroj odporúčame používať prevažne na rovných poliach. Podvozok, ktorý je pripojený k spodným ramenám traktora je nesený na dvoch kolesách.   Ďalšie dve nastaviteľné kolesá na vnútorných krídlach stroja zaručujú v pracovnej polohe maximálne pokojný chod rámu (bez kývania hore a dole). Pevná rámová konštrukcia z profilových trubiek zabraňuje kývaniu rámu stroja dopredu alebo dozadu. Tak ako aj u ostatných strojov EINBOCK sú všetky kĺby vybavené puzdrami zabraňujúcimi opotrebenie a čapy kĺbov sú špeciálne tvrdené. Pri sklápaní stroja do prepravnej polohy a pri otáčaní sa na úvrati nie sú vnútorné kolesá v kontakte so zemou. Vďaka tomuto riešeniu sa nepoškodí, alebo nezničí plodina.

   Všetky sekcie ťahaných brán AEROSTAR sú zavesené na plávajúcom nosníku. Tieto plávajúce nosníky sa ovládajú hydraulicky (hydraulické vyrovnávanie výšky). Vďaka týmto plávajúcim nosníkom je možné ideálne vyrovnať pôdne nerovnosti. Na pôdach so silným prísuškom je možné dvojčinným hydraulickým valcom plávajúcich nosníkov vyvíjať tlak na sekcie.

   Samotná trubka prstov je odolná proti pretáčaniu.  Zaručuje po celej svojej dĺžke rovnakú pozíciu prstov a tým pádom aj ich agresivitu. To je veľmi dôležité v ťažkých pôdach. Stabilizácia smeru prstov je docielená presným vedením v plastových držiakoch. Prsty sú tak umiestnené vždy v smere jazdy a podporujú vibračný efekt. Vďaka týmto držiakom sa prsty nemôžu pretočiť ani uvoľniť. Pružinové závity prsta sú umiestnené pod držiakom, a preto môžu lepšie vibrovať. Konštrukčná výška prstov zabraňuje poškodeniu rastliny.

 

Typ / prac. záber v cm

Výška v m

Prepravná dĺžka v m

Šírka

HP / kW

Počet prstov

Počet sekcií

Kolesá

Hmotnosť v kg

AEROSTAR 1800

2,95

6,50

3

120/88

720

9

4

3930

AEROSTAR 2400

2,95

9,20

3

140/103

960

13

4

5070

 

 


Stiahnuť produkty
Kontaktujte nás

Pre akékoľvek otázky nás kontaktuje cez kontaktný formulár.

Ďalšie podobné produkty