Späť

Zelená žatva klope na dvere

Zelená žatva klope na dvere

Vážení zákazníci,

    s prichádzajúcou prvou kosbou chceme dať do pozornosti slniečkové zhrňovače značky ENOROSSI, ktorým vyjadrilo svoju dôveru už desiatky slovenských zákazníkov tým, že si ich zakúpili. Výrobcu ENOROSSI zastupuje naša firma POLMEX na území SR. Pri slniečkových zhrňovačoch je spoločnosť ENOROSSI majiteľom niekoľkých patentov, vďaka ktorým sú nami ponúkané zhrňovače vždy o krok vpred. Stroje od firmy ENOROSSI majú oproti konkurencií väčšie využitie na veľkých poľnohospodárskych podnikoch s výmerami niekoľko tisíc hektárov, pretože sú na základe našich 11 ročných skúseností upravované priamo vo výrobe pre slovenský trh.  


Model RP

Nesený slniečkový zhrňovač určený pre menších farmárov. Riadok je vytvorený dvomi prejazdami. Pracovný záber od 130 do 410 cm. 
Model RT

Ťahaný jednostranný zhrňovač vybavený 3, alebo 4 pojazdovými kolesami. Riadok je vytvorený dvomi prejazdami. Pracovný záber od 430 do 760 cm.


Model BATRAKE

Ťahaný zhrňovač do písmena V. Najlacnejšie V-čko na slovenskom trhu! Patentom chránený stroj. Jedinečné prevedenie. Vynikajúca stabilita v kopcovitých a nerovných terénoch. Riadok je vytvorený jedným prejazdom. Pracovný záber od 500 do 740 cm.  Model EASY RAKE

Ťahaný zhrňovač do písmena V. Najpredávanejší slniečkový zhrňovač na slovenskom trhu. Robustné prevedenie. Vynikajúca stabilita v kopcovitých a nerovných terénoch. Bezkonkurenčný pomer cena/výkon. Riadok je vytvorený jedným prejazdom. Pracovný záber od 630 do 830 cm.


Model EASY RAKE SUPERSTAR

Ťahaný zhrňovač do písmena V. Najväčší slniečkový zhrňovač určený pre stredné a veľké podniky. Dokáže vytvoriť riadok jedným prejazdom po kosačke typu „ motýľ “. Pri najväčšom pracovnom zábere postačuje traktor s výkonom 90 - 100 koní. Vynikajúca stabilita v kopcovitých a nerovných terénoch. Pracovný záber od 970 do 1150 cm.

 

 

 


Spoločnosť ENOROSSI produkuje kompletný krmovinársky sortiment vrátanie kosačiek, obracačov, lisov na okrúhle balíky a fóliových baličiek.