Späť

Predstavenie spoločnosti FRANDENT

 

 

Predstavenie spoločnosti FRANDENT

 

     Spoločnosť FRANDENT bola založená v roku 1977 rodinou súčasného majiteľa firmy. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Taliansku, v meste Osasco neďaleko Turína a špecializuje sa na výrobu rotačných brán a krmovinárskych strojov.

Od roku 2006 sa stroje vyrábajú v úplne novom výrobnom závode postavenom „ na zelenej lúke“ na ploche 15 000 štvorcových metrov. Výrobná linka je plne robotizovaná a sú v nej použité tie najmodernejšie technológie.

FRANDENT vyrába širokú škálu rotačných brán s pevným rámom od pracovného záberu 90 cm určených pre malotraktory, ale aj hydraulicky sklopné rotačné brány až do pracovného záberu 800 cm určené pre traktory s výkonom viac ako 300 HP.

Výrobca FRANDENT sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných veľtrhov EIMA v talianskej Bologni a AGRITECHNICA v nemeckom Hannoveri určených pre svetových výrobcov poľnohpospodárskej techniky.

Naša spoločnosť POLMEX začala spoluprácu s firmou FRANDENT už v roku 1995 a táto spolupráca trvá dodnes.


Sídlo spoločnosti FRANDENT v Osascu. 

 

 

 

 

 

 

 

 Expozícia spoločnosti FRANDENT na poslednom veľtrhu EIMA v talianskej Bologni v roku 2014.


Videoprezentácia výrobnej linky FRANDENT

 

     V prípade Vašich požiadaviek ohľadne rotačných brán nás prosím neváhajte kontaktovať. Podrobné technické informácie, fotografie a videozáznam rotačných brán FRANDENT pri  práci môžete vidieť po kliknutí na nasledujúci odkaz: http://www.polmex.sk/44-rota%C4%8Dn%C3%A9-br%C3%A1ny