Einböck - Pneumaticstar PRO

Einböck - Pneumaticstar PRO Zväčšiť

Popis produktu

Prútové lúčne brány Einböck - Pneumaticstar PRO sú určené pre starostlivosť o lúky a pasienky, s možnosťou dodatočného prísevu. Je to stroj vhodný do každého terénu a bol vyvinutý špeciálne pre veľké podniky a firmy zaoberajúce sa službami v poľnohospodárstve.

Einböck

Kontaktujte nás

Viac informácii

Prútové lúčne brány Einböck - Pneumaticstar PRO.

Jedná sa o lúčne brány upevnené do zadného trojbodového závesu traktora, ktoré sú doplnené o smyk a sejací stroj. Tento stroj sa vyrába tiež v ťahanej verzii. Aj keď ste spokojní s úrovňou výnosov, mali by ste sa o lúky každý rok postarať a uskutočniť dosiatie prázdnych plôch, aby ste zachovali úroveň výnosov, resp. ju zvýšili.

Stroj PNEUMATICSTAR PRO je vhodný na starostlivosť o lúky a pasienky a taktiež pre dodatočnú sejbu resp. podsev. Je to stroj pre každý terén, a preto ho môžete použiť aj pre mechanický boj proti burinám. Prázdne plochy musia byť čo najrýchlejšie trvale osadené kvalitnou krmovinovou trávou, aby sa zabránilo zníženiu výnosov a rozšíreniu burín. Miesta, ktoré sú napadnuté lipnicou pospolitou môžu byť taktiež upravené strojom PNEUMATICSTAR PRO.

Na prednej strane brán je pripevnený smyk. Tento smyk je istený listovou pružinou proti preťaženiu. Je výškovo nastaviteľný v dierkovanom držiaku a jeho účelom je garantovať optimálne vyrovnávanie krtincov.

Trubka s prstami je pevne uchytená a zaručuje rovnakú polohu prstov po celej jej dĺžke. Tým pádom zaručuje rovnakú prítlačnú silu všetkých prstov. Táto vlastnosť je obzvlášť dôležitá v podmienkach tvrdej pôdy.


Tento systém usporiadania brán, kedy sú jednotlivé prsty zavesené striedavo sa môže najlepšie prispôsobiť nerovnostiam pôdy. Smerovú stabilizáciu prstov zaisťuje presný spôsob vedenia vďaka držiakom z umelej hmoty. Prsty sú tak vždy v správnej polohe voči smeru jazdy a taktiež sú uchytené tak, že je podstatne zvýšený vibračný efekt.

Vďaka prevedeniu týchto držiakov sa prsty nemôžu pretáčať, ani uvolniť. Pod držiakom prstu je prút, ktorý je upravený do tvaru niekoľkých závitov prstu. Prsty tak môžu lepšie vibrovať a prst umožňuje väčší rozsah jeho pohybu.

Označenie modelov: Pneumaticstar PRO 300 – 1200

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

  • hydraulické sklápanie
  • predný urovnávací smyk
  • sejací stroj
  • stabilný rám z trúbkových profilov
  • nosná trubka prstov zaistená proti pretáčaniu
  • pojazdové kolesá
  • oporné nohy
  • osvetlenie stroja

 

Typ/pracovný záber (cm)

Počet prstov

Objem zásobníka (l)

Počet smykov

Sklápanie

Prepravná šírka (m)

Počet sekcií

Potrebný príkon (HP)

Hmotnosť (kg)

Pneumaticstar
PRO 300

120

300

2

-

3

2

60

735

Pneumaticstar
PRO 300

120

300

-

-

3

2

60

655

Pneumaticstar
PRO 600

240

300

4

hydr.

3

4

80

1330

Pneumaticstar
PRO 600

240

300

-

hydr.

3

4

80

1170

Pneumaticstar
PRO 1200

480

300

8

hydr.

3

8

170

4600

Pneumaticstar
PRO 1200

480

300

-

hydr.

3

8

170

4280


Stiahnuť produkty
Kontaktujte nás

Pre akékoľvek otázky nás kontaktuje cez kontaktný formulár.

Ďalšie podobné produkty