Einböck - AEROSTAR EXACT

Einböck - AEROSTAR EXACT Zväčšiť

Popis produktu

   AEROSTAR – EXACT poskytuje presné ovládanie hĺbky pomocou oporných kolies vpredu a vzadu, čo je ideálne pre bránenie naslepo pred vyklíčením osiva. Zadné oporné kolesá s výkyvnou nápravou zabezpečujú ideálne vedenie.

Einböck

Kontaktujte nás

Viac informácii

   Jednotlivé sekcie brán sú upevnené bez vôle na vidlici – to je dôležité pre presné dodržanie pracovnej hĺbky. Fixované sekcie sa nemôžu kývať alebo poskakovať (pri vyjazdených koľajach) a preto majú pozitívny vplyv na veľmi pokojný chod. Nerovnosti sa vyrovnávajú iba pomocou dlhých prstov.

  Pracovný uhol prstov sa nastavuje plynulo z traktora centrálne riadeným hydraulickým systémom nastavenia sekcií. Týmto systémom sa docieľuje taktiež hydraulické vyrovnávanie prítlaku a výšky jednotlivých sekcií v celej šírke stroja. Keď nastavíte prst „na špičku“ dosiahnete lepšieho rozdrobenia pôdneho prísušku a rastliny nebudú pritláčané k zemi resp. vyťahované. AEROSTAR – EXACT je najvhodnejší pre neskorú likvidáciu burín, pre citlivé špeciálne plodiny.

   Presná, citlivá a precízna – tieto požiadavky sú dnes kladené na modernú technológiu bránenia. Obzvlášť pri práci so špeciálnymi plodinami. Brány AEROSTAR – EXACT sú pre to perfektné náradie. Rozširujú úspešný program sieťových brán EINBOCK o špeciálny model zameraný na presnosť a viacúčelovosť.

   Brány AEROSTAR – EXACT sú vybavené pružnými prstami, ktoré majú dĺžku 600 mm a priemer 7 mm. Tieto prsty sa ideálne prispôsobujú pôdnym nerovnostiam. Umožňujú bránenie aj v neskoršom vývojovom štádiu rastliny. Nastavenie prstov tak, aby bol hrot pred pohybom prsta, docieľuje lepšie rozdrobenie pôdneho prísušku a navyše je šetrné pre rastlinu.

    Riaditeľné kopírovacie kolesá na zadnej strane sieťových brán a hydraulické nastavenie prítlaku prstov sa starajú o to, aby boli prsty na pôdnych nerovnostiach v rovnakej hĺbke vpredu aj vzadu. Hydraulické vyrovnávanie prítlaku zabezpečuje rovnomernú agresivitu na celom pracovnom zábere. Vďaka rôznym možnostiam nastavenia sú brány AEROSTAR – EXACT veľmi vhodné pre citlivé plodiny.

 

Typ/prac. záber v cm

Počet prstov

Počet sekcií

Kopírovacie kolesá

HP/kW

Hmotnosť v kg

AEROSTAR - EXACT 300

120

2 x 1,5

2

30/22

470

AEROSTAR - EXACT 600

240

4 x 1,5

6

60/44

920

AEROSTAR - EXACT 900

360

6 x 1,5

6

80/95

1520

AEROSTAR - EXACT 1200

480

8 x 1,5

6

90/66

1780

 

 

Stiahnuť produkty
Kontaktujte nás

Pre akékoľvek otázky nás kontaktuje cez kontaktný formulár.

Ďalšie podobné produkty