ENOROSSI - Easy Rake

ENOROSSI - Easy Rake Zväčšiť

Popis produktu

Zhrňovač ENOROSSI - Easy Rake je najpredávanejší slniečkový zhrňovač v tvare do písmena V. Vyznačuje sa vynikajúcou stabilitou hlavne v kopcovitých a nerovných terénoch. Je vhodný pre stredne veľké podniky. Logo Enorossi

Enorossi

Kontaktujte nás

Viac informácii

Zhrňovače Enorossi v tvare V sú ideálne pre všetky typy terénov.Logo Enorossi


KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Riaditeľné zadné kolesá umožňujú stroju pracovať veľmi jednoducho aj na malých parcelách. Odpružené predné kolesá zabezpečia prevádzku stroja bez zbytočných otrasov a vibrácií.

POPIS:

Easy Rake bol navrhnutý s mnohými technologickými inováciami, ktoré sú jedinečné na trhu a je zameraný na zvýšenie produktivity práce obsluhy stroja. Obe strany stroja sú nezávislé, čo umožňuje pracovať s každou stranou individuálne. Jednoduchá nastaviteľnosť prítlaku kolies. Nosný rám stroja je najťažší vo svojej triede a bol navrhnutý s cieľom najdlhšej životnosti. Šírka riadku je jednoducho nastaviteľná. Kĺbový rám umožňuje zhrňovaču prispôsobiť sa rôznym pracovným podmienkam. Možnosť doobjednania stredových prstových kolies. Prstové kolesá Ø 140 cm,  Ø prstov 6,9 cm. Na prianie zákazníka je možné stroj vybaviť kolesami  Ø 150 cm a  Ø prstov 7,5 mm. Automatické zaaretovanie stroja do prepravnej polohy je možné urobiť bez opustenia kabíny traktora. Samostatne odpružené kolesá zabezpečujú optimálny prítlak na pôdu, znižujú obsah popolovín v zhrňovanej hmote, NEZHRŇUJÚ KAMENE a znižujú spotrebu traktora v porovnaní s rotorovými zhrňovačmi. Každá krmovina (napr. lucerna) je starostlivo zhrňovaná bez akéhokoľvek porušenia listov, čím sa udržiava ich vysoká nutričná hodnota. Riadok je prakticky vytvorený bez strát na hmote. Automatické zaistenie stroja do prepravnej polohy sa vykonáva z kabíny traktora.
Spoločnosť Enorossi ako prvá vyvinula tento typ zhrňovačov. Stroje sú dodávané s riaditeľnými zadnými kolesami pomocou uzavretého hydraulického okruhu. Tento spôsob umožňuje zhrňovačom riadiť zadné kolesá pri práci a taktiež pri preprave. Vďaka tomuto riešeniu sa stroj dokáže otočiť aj v ťažko dostupných a úzkych terénoch. Naše stroje ako jediné na trhu majú  medzinárodne patentované opruženie predných pojazdových kolies. Toto jedinečné riešenie predlžuje životnosť stroja, kedy nezaťažuje nosný rám vibráciami, ku ktorým dochádza na nerovných a členitých parcelách. Zhrňovače Enorossi sa vyznačujú dlhou životnosťou, pretože sa skladajú z veľmi jednoduchých častí, ktoré sa neopotrebujú tak rýchlo a môžu byť vymenené za veľmi nízku cenu. V porovnaní s rotorovými zhrňovačmi absentuje oprava kardanov a prevodoviek, pretože sa na stroji nenachádzajú.

Označenie modelov:  Easy Rake, Easy Rake ST

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

  • Hydraulické otváranie a zatváranie.
  • Nastavenie šírky riadku od 90 do 130 cm.
  • Nosný rám je vyrobený z ocele FE 510.
  • Nosný rám v rozmeroch 120 mm x 120 mm, hrúbka 4 mm.
  • Tiahlo stroja je vyrobené zo zdvojeného rámu.
  • Prstové kolesá Ø 150 cm, dvojnásobne prelisovaným stredom, ktorého hrúbka je 3,5 mm.
  • Prsty Ø 6,9 mm, alebo 7,5 mm.
  • Prstové kolesá Ø 140 cm, alebo Ø 150 cm.
  • Odpružené predné kolesá.

 

 

Model

Pracovná šírka

Počet pojazdových kolies

Prepravná šírka

Prepravná dĺžka

Hmotnosť

EASY RAKE 10

630 cm

4

244 cm

880 cm

1450 Kg

EASY RAKE 12

740 cm

4

244 cm

940 cm

1580 Kg

EASY RAKE 14

830 cm

6

244 cm

995 cm

1820 Kg 


 

Stiahnuť produkty
Kontaktujte nás

Pre akékoľvek otázky nás kontaktuje cez kontaktný formulár.